LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candelabra 6068133
nr 606 8133
CANDELABRA
height: 50, wear, damages.
höjd: 50
Condition: slitage, skador
300
SEK 700
Monday October 26 2009
at 17:15:08
300 kr
450 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr